Used Toyota for Sale in Markham
2021 Toyota Corolla LE 4dr Sedan
ONE OWNER | APPLE CAR PLAY
| Price: | $19,998$19,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 5YFBPMBE8MP245855 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10120696A |
| City: | Markham |
Key Features
-
16" Steel Wheels
-
Air Conditioning
-
Automatic Temperature Control
-
Apple CarPlay® & Android Auto™
-
Heated Front Seats
-
F
2021 Toyota Corolla L 4dr Sedan
CARPLAY & ANDROID AUTO | RELIABLE | ONE OWNER
| Price: | $19,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 5YFBPMBE2MP215623 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10121066A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner Toyota Corolla L offers outstanding reliability, excellent fuel efficiency, and modern connectivity in a practical and affordable package. With a smooth CVT transmission, essential safety features, and everyday
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota Corolla Hatchback 5dr
SPECIAL EDITION | HATCHBACK | HEATED STEERING | BLACK ALLOYS
| Price: | $26,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:36,276 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | JTNK4MBE6M3106613 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10121135A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner Corolla Hatchback Special Edition offers sporty styling, modern technology, and efficient performance. With exclusive black exterior accents, paddle shifters, and heated comfort features, it’s a great cho
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota Highlander Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | HYBRID LIMITED | PLATINUM PACKAGE | AWD
| Price: | $41,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:116,650 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blizzard Pearl |
| VIN: | 5TDEBRCH6MS015837 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121132A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner Highlander Hybrid Limited AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history and a clea
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
LE GRADE | CARPLAY/ANDRIOD AUTO | DVNT ORIGINAL | AUTO HEADLIGHTS
| Price: | $23,988$23,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:186,673 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3B1RFVXMC244867 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120863AA |
| City: | Markham |
This Don Valley North Toyota original RAV4 LE AWD was bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history and added peace of mind. With confident all-wheel-drive capability, proven Toyota r
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE AWD | HEATED STEERING | MOONROOF | TCUV
| Price: | $30,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2T3R1RFV6MC180261 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121076A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Toyota Certified RAV4 XLE AWD delivers reliable performance, everyday comfort, and modern technology. With a smooth 8-speed automatic transmission, heated comfort features, and practical versatility, it’s an excellent ch
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | CLEAN CARFAX | AWD XLE | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $31,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blueprint |
| VIN: | 2T3R1RFV5MW177091 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121082A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Toyota Certified RAV4 XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, and comes with all services completed.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
CARFAX CLEAN | TCUV | MATTS
| Price: | $37,688$36,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,185 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV1MW107685 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120797A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid XLE offers outstanding fuel efficiency, refined comfort, and a clean CARFAX for added peace of mind. Equipped with modern technology, cold-weather comfort features, and Toyota Certified confidence, it’s an excellent choic
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...










.png)
