Used Toyota for Sale in Markham
2022 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | DVNT ORIGINAL | MATTS
| Price: | $45,899$45,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDFZRBH0NS250057 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120549A |
| City: | Markham |
This Don Valley North Toyota original, Toyota Certified Highlander Platinum AWD offers premium luxury, advanced technology, and confident all-wheel-drive performance. Originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, thi
.....Read MoreLire la suite2022 Toyota Highlander XSE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | CLEAN CARFAX | XSE GRADE
| Price: | $42,588$42,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 5TDLZRBH0NS169224 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120548A |
| City: | Markham |
This one-owner Toyota Certified Highlander XSE AWD delivers sporty styling, confident all-wheel-drive performance, and versatile three-row seating. With a clean CARFAX, advanced safety features, and a thorough certification process, it’s an excellen
.....Read MoreLire la suite2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | TCUV | CARPLAY
| Price: | $35,888$34,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFVXNC312570 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120801A |
| City: | Markham |
Key Features
- All-Wheel Drive (AWD)
- Black Cloth Seat Trim
- Front Bucket Seats
- Heated Front Seats
- Power Driver Seat
- Power Liftgate
- Power Moonroof
- 17" Alloy Wheels
- Apple CarP
2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
TCUV | ONE OWNER | CLEAN CARFAX
| Price: | $34,988$34,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV1NC279300 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120860A |
| City: | Markham |
This one-owner Toyota Certified RAV4 XLE AWD offers proven reliability, confident all-wheel-drive performance, and a clean CARFAX for added peace of mind. With modern technology, excellent safety features, and Toyota Certified confidence, it’s an id
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...





.png)
