Used Toyota for Sale in Markham
2023 Toyota Corolla LE 4dr Sedan
ONE OWNER | RUBBER MATTS | TCUV
| Price: | $25,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 5YFB4MDE1PP005024 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10120909A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified Corolla LE offers dependable performance, everyday comfort, and Toyota Certified peace of mind. With modern safety features, heated seating, and efficient fuel economy, it’s an excellent choice for practical and reli
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | DVNT ORIGINAL | XLE GRADE
| Price: | $35,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV1PC392277 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120881A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified RAV4 XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally purchased, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history for added peace of mind. With confid
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
AWD | NAVIGATION | VENTILATED SEATS | TCUV
| Price: | $41,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3D1RFV8PW344414 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6669 |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified RAV4 Limited AWD offers premium comfort, refined styling, and advanced technology for everyday driving. With upscale interior features like heated and ventilated seating, a large touchscreen d
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | MOONROOF | CARPLAY/ANDROID AUTO
| Price: | $40,488$37,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T34WRFV3PW152402 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120589A |
| City: | Markham |
Key Features
- TCUV Certified
- Don Valley North Toyota Original
2023 Toyota RAV4 Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | HYBRID SE AWD | BLACK ALLOYS | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $40,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cavalry Blue |
| VIN: | 2T34WRFV6PW181649 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120921A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified RAV4 Hybrid SE AWD delivers sporty styling, excellent hybrid fuel efficiency, and a clean CARFAX for added peace of mind. With distinctive SE design elements, confident all-wheel-drive capability, and modern technology, it
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | HYBRID XSE AWD | 10.5" SCREEN | BLACK ALLOYS
| Price: | $42,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2T35WRFV7PW178649 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121295A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified RAV4 Hybrid XSE AWD offers sporty styling, excellent fuel efficiency, and a clean CARFAX for added peace of mind. With bold XSE design, heated comfort features, and a large multimedia display,
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...







.png)
