Used Toyota for Sale in Markham
2024 Toyota Corolla Cross LE 4dr Front-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | ONE OWNER | LE FWD | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $29,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 7MUCAAAG0RV112938 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10121205A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified Corolla Cross LE FWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history a
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota Grand Highlander XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE | AWD | 3RD ROW | CLEAN CARFAX
| Price: | $44,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 5TDAAAB52RS029557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6677 |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Clean CARFAX Toyota Grand Highlander XLE AWD offers spacious three-row versatility, modern comfort, and strong performance. Equipped with a responsive 2.4L engine and all-wheel-drive capability, it provides the perfect c
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota Land Cruiser 4dr 4x4
PREMIUM PKG | MEMORY SEAT | HEAD-UP DISPLAY
| Price: | $83,388$79,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | JTEABFAJ1R5004921 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 10120479A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Don Valley North Toyota Original, Bought and Serviced Here, Traded Here!, TCUV Certified, Owner Manual, 2.4L 4-Cylinder, Black Seat Trim Artificial Leather, 14 Speaker JBL Audio System, 20" Alloy Wheels, 8-Way Power Adjustable Passenger S
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota Land Cruiser 4dr 4x4
CLEAN CARFAX | LEATHER SEATS
| Price: | $80,688$78,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Heritage Blue With Light Grey Roof |
| VIN: | JTEABFAJ2RK000703 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 10U6571A |
| City: | Markham |
Key Features
- Land Cruiser Base Grade
- 2.4L 4-Cylinder Engine
- Premium Fabric Seat Trim
- Heated Front Seats
- 18" Alloy Wheels
- Air Conditioning
- Automatic Temperature Control
- Apple CarPla
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | RUBBER MATTS | XLE GRADE
| Price: | $37,688$37,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV2RC404035 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120944A |
| City: | Markham |
This one-owner Toyota Certified RAV4 XLE AWD offers confident all-wheel-drive performance, excellent comfort features, and a clean CARFAX for added peace of mind. With heated amenities, modern connectivity, and Toyota Certified confidence, it’s an o
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | XLE PREMIUM | AWD | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $39,588$39,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV7RC428010 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120981A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified RAV4 XLE Premium AWD offers refined styling, premium interior upgrades, and confident all-wheel-drive performance. Equipped with the sought-after XLE Premium Package, it combi
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | RUBBER MATTS | CARPLAY & ANDROID AUTO
| Price: | $39,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV3RC413651 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120922A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified RAV4 XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering complete dealer history and a clean CARFAX for added peace
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid LE 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | CARPLAY | MATTS
| Price: | $36,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3BWRFV5RW209449 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120340A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid LE offers excellent fuel efficiency, smooth hybrid performance, and a clean CARFAX for added peace of mind. With modern technology, winter-ready equipment, and Toyota Certified confidence, it’s an ideal choice for r
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
TCUV | AWD | LEATHER INTERIOR
| Price: | $45,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3DWRFV1RW197597 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120911A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid Limited AWD offers refined comfort, efficient hybrid performance, and advanced technology. With premium interior finishes, modern navigation features, and Toyota Certified confidence, it’s an excellent choice for co
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...






.png)





