Used Toyota for Sale in Markham
2025 Toyota Grand Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | LOW MILEAGE | AWD 3RD ROW | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $59,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Heavy Metal |
| VIN: | 5TDAAAB50SS101068 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121010A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, low-mileage Toyota Certified AWD SUV with third-row seating offers excellent versatility, modern comfort features, and strong all-weather capability. With a refined interior, heated amenities, and practical fa
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $60,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDKDRBH1SS583313 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10116755 |
| City: | Markham |
2025 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $61,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 5TDKDRBH5SS586120 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10117304 |
| City: | Markham |
2025 Toyota Highlander Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | HYBRID PLATINUM | HEAD-UP DISPLAY | AWD
| Price: | $64,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| VIN: | 5TDEBRCH0SS656706 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121068A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified Highlander Hybrid Limited AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota Prius Plug-In Hybrid XSE 5dr Hatchback
PRIUS PRIME XSE | PLUG-IN HYBRID | FWD | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $36,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | JTDACACUXS3043536 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10121221A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified Prius Plug-In Hybrid XSE offers outstanding efficiency, modern technology, and smooth hybrid performance. With plug-in capability for electric driving and Toyota’s proven reliability, it’s an
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED SEATS
| Price: | $38,988$36,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3B1RFV6SW511692 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6506 |
| City: | Markham |
The 2025 Toyota RAV4 LE delivers dependable performance, excellent efficiency, and Toyota’s legendary long-term reliability. With full reconditioning, a clean Carfax, and all maintenance completed, this RAV4 LE is a smart and worry-free choice for daily driving.
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | CLEAN CARFAX | TCUV
| Price: | $42,388$41,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blueprint |
| VIN: | 2T3R1RFV9SW507019 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120853A |
| City: | Markham |
This one-owner, low-kilometre Toyota Certified RAV4 XLE AWD offers proven reliability, confident all-wheel-drive performance, and a clean CARFAX for added peace of mind. With modern technology, strong safety features, and Toyota Certified confidence, it&r
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | DVNT ORIGINAL | RUBBER MATTS
| Price: | $42,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV1SC529971 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120248AA |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified RAV4 XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history and a clean CARFAX for added peace of m
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | DVNT ORIGINAL | XLE GRADE
| Price: | $37,988$37,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV9SW548900 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120945A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified RAV4 XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history for added confidence. With proven all-w
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...









.png)



