Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2025 Hyundai Elantra HEV Luxury 4dr Sedan
LUXURY PKG | NAVIGATION | BOSE AUDIO | PANORAMIC ROOF
| Price: | $30,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHLN4DJ7SU172039 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6667 |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Clean CARFAX compact Hyundai Elantra offers a sporty driving experience, premium interior features, and modern technology. Equipped with a responsive dual-clutch transmission, leatherette seating, and a premium Bose
.....Read MoreLire la suite2025 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | NX 350 LUXURY | 14" TOUVH SCREEN
| Price: | $49,988$48,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2GGCEZ5SC075414 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6584 |
| City: | Markham |
Key Features
- NX 350 Luxury Package
- 20" Alloy Wheels
- Panoramic Moonroof
- Heated & Ventilated Front Seats
- Power Driver Seat with Memory
- Leather Steering Wheel & Shift Knob
- 64-Colour The
2025 Mercedes-Benz CLA 250 Coupe 4dr All-Wheel Drive 4MATIC
NAVI | 15 SPEAKERS | PANORAMIC MOONROOF
| Price: | $43,288$37,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | High Tech Silver Metallic |
| VIN: | W1K5J4HBXSN520458 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6458 |
| City: | Markham |
The 2025 Mercedes-Benz CLA 250 blends sporty coupe-inspired styling with refined luxury, advanced technology, and the confident performance expected from Mercedes-Benz. With a clean Carfax, full reconditioning, and essential maintenance comple.....Read MoreLire la suite
2025 Subaru Impreza RS 4dr Hatchback
AWD | CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS
| Price: | $32,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | JF1GUHJC3S8269971 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120999A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Certified Subaru Impreza 2.5RS AWD delivers confident all-wheel-drive performance, sporty styling, and everyday practicality. Powered by a responsive 2.5L Boxer engine and paired with Subaru’s renowned AWD system, it off
.....Read MoreLire la suite2025 Subaru Outback Wilderness 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $44,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Autumn Green Metallic |
| VIN: | 4S4BTHTD2S3106377 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6660 |
| City: | Markham |
2025 Toyota Corolla Hybrid LE 4dr Front-Wheel Drive Sedan
ONE OWNER | CLEAN CARFAX | LEATHER INTERIOR | DVNT ORIGINAL
| Price: | $30,588$30,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | JTDBCMFE0S3094859 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10120754A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified Corolla Hybrid LE is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history and a clean CARFAX for added peace
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota Grand Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | LOW MILEAGE | AWD 3RD ROW | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $59,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Heavy Metal |
| VIN: | 5TDAAAB50SS101068 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121010A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, low-mileage Toyota Certified AWD SUV with third-row seating offers excellent versatility, modern comfort features, and strong all-weather capability. With a refined interior, heated amenities, and practical fa
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $60,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDKDRBH1SS583313 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10116755 |
| City: | Markham |
2025 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $61,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 5TDKDRBH5SS586120 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10117304 |
| City: | Markham |
Loading More Vehicles ...











