Used RAV4 Hybrid for Sale in Markham
2025 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | ONE OWNER | HYBRID XLE | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $45,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blueprint |
| VIN: | 2T3RWRFV5SW273494 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121059A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified RAV4 Hybrid XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history an
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid LE 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | CARPLAY | MATTS
| Price: | $36,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3BWRFV5RW209449 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120340A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid LE offers excellent fuel efficiency, smooth hybrid performance, and a clean CARFAX for added peace of mind. With modern technology, winter-ready equipment, and Toyota Certified confidence, it’s an ideal choice for r
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
TCUV | AWD | LEATHER INTERIOR
| Price: | $45,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3DWRFV1RW197597 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120911A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid Limited AWD offers refined comfort, efficient hybrid performance, and advanced technology. With premium interior finishes, modern navigation features, and Toyota Certified confidence, it’s an excellent choice for co
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid LE 4dr All-Wheel Drive
TCUV | RUBBER MATTS | 4-CYLINDER
| Price: | $39,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3BWRFV2RW210302 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10118483A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid LE AWD offers excellent fuel efficiency, smooth hybrid performance, and modern technology for dependable everyday driving. With a clean CARFAX, confident all-wheel-drive capability, and Toyota Certified peace of mind, it&
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | TCUV | LOW MILEAGE
| Price: | $45,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV1RW248473 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120852A |
| City: | Markham |
This one-owner, low-mileage Toyota Certified RAV4 Hybrid XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering complete dealer history and a clean CARF
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | HYBRID XLE AWD | MOONROOF | POWER LIFTGATE
| Price: | $41,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2T3RWRFV1RW211617 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121142A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner Toyota RAV4 Hybrid XLE AWD offers excellent fuel efficiency, reliable performance, and modern everyday comfort. With its smooth hybrid powertrain, practical versatility, and popular feature set including a powe
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
HYBRID XSE AWD | 10.5" SCREEN | BLACK ALLOYS | TCUV
| Price: | $43,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T35WRFV8RW239882 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121195A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Toyota Certified RAV4 Hybrid XSE AWD delivers sporty styling, excellent fuel efficiency, and modern technology. With bold design elements, premium interior finishes, and a responsive hybrid powertrain, it’s an exce
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
HYBRID XLE | AWD | MOONROOF | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $32,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blueprint |
| VIN: | 2T3RWRFV6RW191820 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121227A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Toyota Certified RAV4 Hybrid XLE AWD delivers excellent fuel efficiency, confident all-wheel-drive capability, and everyday practicality. Equipped with a smooth hybrid powertrain, premium comfort features, and modern tec
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | MOONROOF | CARPLAY/ANDROID AUTO
| Price: | $40,488$37,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T34WRFV3PW152402 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120589A |
| City: | Markham |
Key Features
- TCUV Certified
- Don Valley North Toyota Original
Loading More Vehicles ...





.png)






