Used Toyota RAV4 Hybrid for Sale in Markham
2025 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | HYBRID XLE PREMIUM | AWD | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $45,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV4SW292490 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6653 |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified RAV4 Hybrid XLE Premium AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer hi
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid LE 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | CARPLAY | MATTS
| Price: | $36,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3BWRFV5RW209449 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120340A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid LE offers excellent fuel efficiency, smooth hybrid performance, and a clean CARFAX for added peace of mind. With modern technology, winter-ready equipment, and Toyota Certified confidence, it’s an ideal choice for r
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
TCUV | AWD | LEATHER INTERIOR
| Price: | $45,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3DWRFV1RW197597 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120911A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid Limited AWD offers refined comfort, efficient hybrid performance, and advanced technology. With premium interior finishes, modern navigation features, and Toyota Certified confidence, it’s an excellent choice for co
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid LE 4dr All-Wheel Drive
TCUV | RUBBER MATTS | 4-CYLINDER
| Price: | $39,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3BWRFV2RW210302 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10118483A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid LE AWD offers excellent fuel efficiency, smooth hybrid performance, and modern technology for dependable everyday driving. With a clean CARFAX, confident all-wheel-drive capability, and Toyota Certified peace of mind, it&
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | TCUV | LOW MILEAGE
| Price: | $45,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV1RW248473 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120852A |
| City: | Markham |
This one-owner, low-mileage Toyota Certified RAV4 Hybrid XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering complete dealer history and a clean CARF
.....Read MoreLire la suite2024 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | HYBRID XSE | LEATHER INTERIOR | DVNT ORIGINAL
| Price: | $47,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic With Black Roof |
| VIN: | 2T35WRFV6RW217590 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6652 |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, low-mileage Toyota Certified RAV4 Hybrid XSE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering complete d
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | MOONROOF | CARPLAY/ANDROID AUTO
| Price: | $40,488$37,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T34WRFV3PW152402 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120589A |
| City: | Markham |
Key Features
- TCUV Certified
- Don Valley North Toyota Original
2023 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
TCUV | HYBRID XLE GRADE | MATTS INCLUDED
| Price: | $39,988$39,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV6PW172097 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121011A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified 2023 RAV4 Hybrid XLE AWD delivers excellent fuel efficiency, confident all-wheel-drive capability, and modern technology for everyday versatility. With a smooth hybrid powertrain, premium comfort features, and advanced saf
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | HYBRID SE AWD | BLACK ALLOYS | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $40,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cavalry Blue |
| VIN: | 2T34WRFV6PW181649 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120921A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified RAV4 Hybrid SE AWD delivers sporty styling, excellent hybrid fuel efficiency, and a clean CARFAX for added peace of mind. With distinctive SE design elements, confident all-wheel-drive capability, and modern technology, it
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...




.png)






