Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2019 Honda Civic Touring (CVT) 4dr Sedan
Navigation System | Four Wheel Independent Suspens
| Price: | $19,888$18,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2HGFC1F9XKH105898 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6570A |
| City: | Markham |
Key Features
-
1.5L I4 DOHC 16V Engine
-
Leather-Trimmed Seating Surfaces (2K2R Leather)
-
Heated Front Bucket Seats
-
2019 Jeep Cherokee Limited 4dr 4x4
V6 LIMITED | 4WD | NAVIGATION | ADAPTIVE CRUISE
| Price: | $22,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,667 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C4PJMDX8KD243951 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 10U6614A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Jeep Cherokee Limited 4WD offers strong V6 performance, refined comfort, and advanced technology for everyday versatility. Powered by the reliable Pentastar 3.2L V6 and paired with a smooth 9-speed automatic transmission
.....Read MoreLire la suite2019 Subaru Forester 2.5i (CVT) 4dr All-Wheel Drive
AWD | LOW MILEAGE | CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS
| Price: | $22,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:98,831 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | JF2SKEBC5KH451020 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121074A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This low-mileage AWD vehicle offers confident all-weather capability, practical features, and modern connectivity. With a smooth CVT Lineartronic transmission, heated seating, and smartphone integration, it’s a reliable and c
.....Read MoreLire la suite2019 Volkswagen Tiguan Comfortline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
RUBBER MATS | OWNERS MANUAL | WHEEL LOCK
| Price: | $19,888$19,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,962 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3VV2B7AX5KM082879 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120834A |
| City: | Markham |
Key Features
- AWD (All-Wheel Drive)
- 17" Tulsa Alloy Wheels
- Leatherette Seating Surfaces
- Heated Front Seats
- Power Driver Seat
- Leather Shift Knob
- App-Connect (Apple CarPlay, Android Auto, Mirro
Loading More Vehicles ...






