Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
LIMITED PKG | 15 SPEAKERS | PREMIUM AUDIO W/JBL
| Price: | $45,988$43,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | JTEKU5JR3M5895270 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 10120481A |
| City: | Markham |
The 2021 Toyota 4Runner Limited Package delivers legendary body-on-frame durability, premium comfort, and full-time 4WD capability. With extensive recent servicing, new components installed, and Toyota’s proven reliability, this 4Runner .....Read MoreLire la suite
2021 Toyota Corolla L 4dr Sedan
CARPLAY & ANDROID AUTO | RELIABLE | ONE OWNER
| Price: | $19,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 5YFBPMBE2MP215623 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10121066A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Toyota Corolla L offers outstanding reliability, excellent fuel efficiency, and modern connectivity in a practical and affordable package. With smooth CVT performance, essential safety features, and everyday comfort, it&
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
LE GRADE | CARPLAY/ANDRIOD AUTO | DVNT ORIGINAL | AUTO HEADLIGHTS
| Price: | $23,988$23,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:186,673 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3B1RFVXMC244867 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120863AA |
| City: | Markham |
This Don Valley North Toyota original RAV4 LE AWD was bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history and added peace of mind. With confident all-wheel-drive capability, proven Toyota r
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | ONE OWNER | XLE AWD | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $32,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blueprint |
| VIN: | 2T3R1RFV2MW198657 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121060A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified 2021 RAV4 XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history and a clean CARFAX for added peace
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | CLEAN CARFAX | AWD XLE | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $31,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blueprint |
| VIN: | 2T3R1RFV5MW177091 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121082A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Toyota Certified RAV4 XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, and comes with all services completed.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
CARFAX CLEAN | TCUV | MATTS
| Price: | $37,688$36,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,185 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV1MW107685 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120797A |
| City: | Markham |
This Toyota Certified RAV4 Hybrid XLE offers outstanding fuel efficiency, refined comfort, and a clean CARFAX for added peace of mind. Equipped with modern technology, cold-weather comfort features, and Toyota Certified confidence, it’s an excellent choic
.....Read MoreLire la suite2021 Toyota Venza LE 4dr All-Wheel Drive
TCUV | CLEAN CARFAX | ONE OWNER | DVNT ORIGINAL
| Price: | $33,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,008 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blizzard Pearl |
| VIN: | JTEAAAAH9MJ015894 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120930A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified 2021 Venza LE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history and a clean CARFAX for added peace
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...







.png)

