Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2023 Acura Integra Elite A-Spec 4dr Hatchback
ELITE A-SPEC | MANUAL 6-SPEED | CLEAN CARFAX | 200HP
| Price: | $33,988$33,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 19UDE4G75PA800862 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10120063AA |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Clean CARFAX vehicle equipped with a rare 6-speed manual transmission offers engaging performance, modern technology, and excellent everyday comfort. With a turbocharged engine, heated seating throughout, and a well-equi
.....Read MoreLire la suite2023 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
CERTIFIED PRE OWNED | LEATHER INTERIOR
| Price: | $35,388$35,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Crystal Black Pearl |
| VIN: | 2HKRS4H70PH106892 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6631 |
| City: | Markham |
This Certified 2023 Honda CR-V EX AWD offers confident all-wheel-drive performance, advanced safety technology, and everyday comfort. With modern driver-assist features, a refined interior, and excellent versatility, it’s a great choice for reliable
.....Read MoreLire la suite2023 Kia Sportage EX Premium w/Black Interior 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | POWER MOONROOF | KEYLESSS ENTRY
| Price: | $30,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | KNDPVCAF5P7142964 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121000A |
| City: | Markham |
This Kia Sportage EX Premium AWD offers refined comfort, advanced technology, and confident all-wheel-drive performance. With premium interior materials, heated seating for both rows, navigation, and two sets of tires, it’s an excellent choice for c
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota Corolla LE 4dr Sedan
ONE OWNER | RUBBER MATTS | TCUV
| Price: | $25,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 5YFB4MDE1PP005024 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10120909A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified Corolla LE offers dependable performance, everyday comfort, and Toyota Certified peace of mind. With modern safety features, heated seating, and efficient fuel economy, it’s an excellent choice for practical and reli
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota Corolla Cross L 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | ONE OWNER | LOW MILEAGE
| Price: | $29,388$28,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sonic Silver Metallic |
| VIN: | 7MUAAABG6PV061822 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120874A |
| City: | Markham |
This low-mileage Corolla Cross L offers excellent efficiency, verified ownership history, and Toyota Certified confidence. Originally purchased, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, this one-owner vehicle is an ideal choice for reliable and practical everyday
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | DVNT ORIGINAL | XLE GRADE
| Price: | $35,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV1PC392277 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120881A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified RAV4 XLE AWD is a Don Valley North Toyota original, originally purchased, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer history for added peace of mind. With confid
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | MOONROOF | CARPLAY/ANDROID AUTO
| Price: | $40,488$37,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| VIN: | 2T34WRFV3PW152402 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120589A |
| City: | Markham |
Key Features
- TCUV Certified
- Don Valley North Toyota Original
2023 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
TCUV | HYBRID XLE GRADE | MATTS INCLUDED
| Price: | $39,988$39,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3RWRFV6PW172097 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121011A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified 2023 RAV4 Hybrid XLE AWD delivers excellent fuel efficiency, confident all-wheel-drive capability, and modern technology for everyday versatility. With a smooth hybrid powertrain, premium comfort features, and advanced saf
.....Read MoreLire la suite2023 Toyota RAV4 Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | HYBRID SE AWD | BLACK ALLOYS | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $40,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cavalry Blue |
| VIN: | 2T34WRFV6PW181649 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120921A |
| City: | Markham |
This one-owner, Toyota Certified RAV4 Hybrid SE AWD delivers sporty styling, excellent hybrid fuel efficiency, and a clean CARFAX for added peace of mind. With distinctive SE design elements, confident all-wheel-drive capability, and modern technology, it
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...







.png)

