Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2025 Honda HR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $31,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3CZRZ2H50SM110792 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6689 |
| City: | Markham |
2025 Hyundai Elantra HEV Luxury 4dr Sedan
LUXURY PKG | NAVIGATION | BOSE AUDIO | PANORAMIC ROOF
| Price: | $30,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHLN4DJ7SU172039 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6667 |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Clean CARFAX compact Hyundai Elantra offers a sporty driving experience, premium interior features, and modern technology. Equipped with a responsive dual-clutch transmission, leatherette seating, and a premium Bose
.....Read MoreLire la suite2025 Subaru Impreza RS 4dr Hatchback
AWD | CARPLAY & ANDROID AUTO | HEATED SEATS
| Price: | $32,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | JF1GUHJC3S8269971 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10120999A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This Certified Subaru Impreza 2.5RS AWD delivers confident all-wheel-drive performance, sporty styling, and everyday practicality. Powered by a responsive 2.5L Boxer engine and paired with Subaru’s renowned AWD system, it off
.....Read MoreLire la suite2025 Subaru Outback Wilderness 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $44,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Autumn Green Metallic |
| VIN: | 4S4BTHTD2S3106377 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10U6660 |
| City: | Markham |
2025 Toyota Grand Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | LOW MILEAGE | AWD 3RD ROW | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $59,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Heavy Metal |
| VIN: | 5TDAAAB50SS101068 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121010A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, low-mileage Toyota Certified AWD SUV with third-row seating offers excellent versatility, modern comfort features, and strong all-weather capability. With a refined interior, heated amenities, and practical fa
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $60,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDKDRBH1SS583313 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10116755 |
| City: | Markham |
2025 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $61,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 5TDKDRBH5SS586120 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10117304 |
| City: | Markham |
2025 Toyota Highlander Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
DVNT ORIGINAL | HYBRID PLATINUM | HEAD-UP DISPLAY | AWD
| Price: | $64,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| VIN: | 5TDEBRCH0SS656706 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 10121068A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified Highlander Hybrid Limited AWD is a Don Valley North Toyota original, originally bought, serviced, and traded at Don Valley North Toyota, offering full dealer
.....Read MoreLire la suite2025 Toyota Prius Plug-In Hybrid XSE 5dr Hatchback
PRIUS PRIME XSE | PLUG-IN HYBRID | FWD | TOYOTA CERTIFIED
| Price: | $36,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | JTDACACUXS3043536 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 10121221A |
| City: | Markham |
Vehicle Description
This one-owner, Toyota Certified Prius Plug-In Hybrid XSE offers outstanding efficiency, modern technology, and smooth hybrid performance. With plug-in capability for electric driving and Toyota’s proven reliability, it’s an
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...












